Bejm rifreskimin e vetuarav KONTAKTO .

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: REFRESH 04 Dhj 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Pershendetje te nderuar !
Ne jemi perdorues te internetit ne merrjep.com , bëjm futjen dhe rifreskimin e veturave ne merrjep
Rifreskimi bëhet gjdo dit nga ora 08:00 deri në oren 22:00 (gjdo or)
Qmimet jan te arsyeshme
1 dit - 2 euro
1jav - 5 euro
1 muj - 15 euro
Numrat kontaktues
049-854-853
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim