Bejme prerjen dhe thyerjen e betonit

Shitet nga: xxxx 15 Shk 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme keto pune:
Prerjen e betonit,
Prerjen e asfaltit,
Thyerjen e betonit.
si dhe japim mjetet me qera
Me kontaktoni ne nr 049495226
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim