Bejme prerjen e betonit si dhe thyerjen e betonit

Shitet nga: e 15 Shk 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme prerjen e betoni dhe therjen e betoni me qmime te volitshem dhe ne menyre profesionale. tel 049 495 226
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim