Bejme projekte per legalizim AH architecture

Shitet nga: AH-Architecture 18 Mar 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme projekte per legalizim e objekteve.
Gjithashtu, bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme, villa, enterier, parqe, konsulta dhe mbikeqyrje.

Projektimi behet nga Arkitekt dhe Ndertimtare profesionist.

Cmimet jane shume te volitshme.

Per me shume, na kontaktoni ne tel:
044 925 597
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim