Bejme rezervimin e termineve ne ambasaden gjermane

Shitet nga: mul 29 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme rezervimin e termineve ne ambasaden gjermane ne menyre te rregullt ne kohen dhe menyrern e duhur kur hapet sistemi online rezervimmit

Veretjje:
Nuk shesim termine mirpo bejme rezervim per ata qe nuk kane kohe apo nuk kane njohuri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim