Bejme thyerjen dhe prerjen e betonit

Shitet nga: x 25 Shk 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejm thyerjen dhe prerjen e betonit me qmim shume te volitshem me kontaktoni 044 448114
049 495226
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim