Biznes plane

Shitet nga: Visar 24 Shk 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Punojme biznes plane ne menyre profesionale per pjesmarrje ne grante dhe hulumtime te ndryshme biznesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim