Canta te shkolles per femij dhe parfume

Shitet nga: expres 14 Sht 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
shesim qanta per shkolla per femij kualitative qmimi 20 euro transporti falas vlen vetem per prishtine, po ashtu parfume te ndryshme 500.ml.si armani, job.guci d&g etj,per meshkuj dhe femra qmimi 10.euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim