Comapania 3A Construction ofron Keto sherbime.

Shitet nga: 3A Construction 06 Qer 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
3A Construction ofron këto shërbime:
1. Ndertimin e shtepive te banimit.( Ndertimin e vrazhd, dhe ndertimin final me materjal)
2. Ndertimin e objekteve afariste.( Ndertimin e vrazhd, dhe ndertimin final me materjal)
3. Ndertimin e hallave te sportit. ( Ndertimin e vrazhd, dhe ndertimin final me materjal)
4. Ndertimin e objekteve fetare. (sherbimin e ndertimit)
5 Ndertimin e Objekteve Banesore.( shrbimin e ndertimit)
6 Shtalla me standarte te ministris se bujqesis.
7 Rregullimin e rrugeve.
8 Hapjen e podrumave, kanalizimeve.
9 rregullimin e oborreve.
Te gjitha keto sherbime i ofrojm me nje ekip te profesionalizuar ne kete lami. poashtu bejme edhe projketimine objekteve qe ju dehsironi ti ndertoni ne perputhje me qellimet e objekteve qe do te ndertohen.

Juve ju mbetet te na kontaktoni, per tjerat ne kujdesemi.

Numrat kontaktues +377 (0) 45 540 583
+377 (0) 45 675 176
+386 (0) 49 585 926

Sherbimet i ofrojm ne keto regjione: Prishtine Gjilan Ferizaj

Faleminderti ne mirkuptimin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim