Creative Pro Studio Xhirime Fotografi Montazh

Shitet nga: Creative Pro Studio 16 Jan 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Ofrojme xhirime dhe fotografi profesionale me pajisje profesionale ne KUALITETIN FULL-HD Dasma, Fejesa, Kanagjeqe, Syneti si dhe tubime e ahengje te ndryshme.

www.facebook.com/StudioCreativePro

Qmimi sipas marrveshjes, varesisht se per qfar ahengu apo sherbime behet fjale. Mund ta kontaktoni grupin tone ne numrat e tel. 044/544-788 ose 049/544-787 (Viber, WhatsApp, Tango).

Ne mbajme pergjegjesi per punen dhe jemi te hapur per klientin, shembujt tone mund ti shihni edhe ne www.facebook.com/StudioCreativePro si dhe mundemi pa problem te takohemi apo te na vizitoni ne studiot tona per te treguar per punen tone me ne detaje.

– Kamera te markes SONY ne kualitet FULL-HD.
– Xhirime Profesionale me 1, 2, 3 e me shume kamera.
– Fotografi Profesionale.
– Xhirime profesionale me Kran 5m-7m
– Photoshooting
– Montazh profesional ne Video dhe Fotografi
– Print foto
– Libri i Marteses dhe Foto Albume te kualitetit shume te larte.
- Katallogun me mbi 280 lloje te ftesave me dizajnet me te mira ne Kosove si dhe ftesa PUNIM DORE per Fejesen, Martesen, Synetin apo ahengun tuaj.

Si dhe shume e shume sherbime te tjera. Thjesht, thirrni ne numrat tone te telefonit dhe ne ju informojme me gjeresisht per punen dhe sherbimet tona.


Ju lutemi mos na kopjoni reklamen tone ne MerrJep siq keni ber deri me tani, me respekt Creative Pro Studio.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim