DREJTONI DHEMBET ME PROTEZA TE TEJDUKSHME

Shitet nga: Dr.Agi 19 Mar 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme drejtimin e dhembeve te shtrember me proteza te tejdukshme ,pa tela,pa materiale kimike.Bejme drejtimin e dhembeve pavaresisht moshes se klientit.Jane proteza shume efikase qe punohen me teknologjine 3D.
Klienti menjiher pas planit te trajtimit do ta veren se si do ti drejtohen dhembet ,ne videoincizim kompjuterik, dhe sa kohe duhet ti mbane protezat etj.
Nuk ka nevoje perkontrollime te stomatologu pasi te aplikohen protezat.
Pacienti vete e menagjon drejtimin e dhembeve.
Çmimet tani jane mjafte te arsyeshme duke i krahasuar me te ngjajshmet ne vendet tjera te Europes.
Caktimin e terminit per kontrollim dhe konsultim mund ta beni ne tel.
044/168-074 dhe 049/168-074
(O.S.AGIDENT)
Kontrollimet jane me pagese minimale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim