Daktilograf - Transkriptim i librit 800 faqe

Shitet nga: Driton 25 Gsh 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Pershendetje,

Kam nje liber qe dua ta ribotoj, i cili eshte afer 800 faqe. Ky eshte liber i kimise qe ka mjaft referenca dhe shifra. Ilustrimet nuk ka nevoje te behen vetem teksti.

Teksti duhet te shkruhet ne MS Word dhe te jete pa gabime dhe thjeshte (jo te jete i zbukuruar etj).

Ju lutem me shkruani ne dritonkamberi@hotmail.com me eksperiencen tuaj dhe oferten fillestare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim