Dekorim/Organizim Komplet i Eventeve Familjare

Shitet nga: BESA GM 16 Shk 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme dekorin dhe organizimin ne shtepi ose ne ambientet e perzgjedura nga klienti te kremtave te vogla familjare si ditelindje, fejesa, lindje etj. si dhe te ceremonive postmortore ( te pame ). E krijojme menyn e gjerave ushqimore qe do te sherbehen me ate rast si dhe e bejme porosine e tyre, e bejme regullimin e ambientit sipas rastit; dhe e krijojme protokolin specifik te atije eventi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim