Dezinfektimi,Dezinsektimi dhe Deratizimi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Eko Pastrimi 23 Shk 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera

Eko-Pastrimi ofron zgjidhje dhe merr persiper pastrimin e ambientve shtepiake, hoteleve, restoranteve, zyrave, dyqaneve, komplekesve industriale dhe tekstile, kazermave ushtarake, konvikteve,shkollave,burgjeve, magazinave, etj.

Kompania Eko-Pastrimi bën :-
1. Dezinfektimin:-( asgjèsimin e insekteve te demshme si;- bubrrecat, milingonat, mizat, etj)
2. Desinsektimin :- (asgjesimin e insekteve fluturuese dhe mikroorganizmave patogjen),
3. Deratizimin:- i ambienteve ku dyshohet prania e brejtèsve!!!
Kontakt 044-272-842 dh email: eko-pastrimi@outlook.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim