Diagnostifikim dhe Riparime te pllakae elektronike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECS 17 Gsh 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Ofrojme sherbime ne diagnostifikimin dhe riparimin e pllakave elektronike ne fushen e paisjeve industriale dhe te IT-se.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim