Dizajn Enterieri për Banesa,Shtëpi dhe Lokale

Shitet nga: Sadete Gjinovci 01 Shk 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Me ekip profesional i kryejmë këto shërbime :
-Dizajnimin komplet të : shtëpive,banesave dhe lokaleve ekskluzive.
-Dizajnimi i enterierit për sallat e V.I.P.
-Renovimet sipas porosive : "Nga e vjetra ndërtojmë të renë".
-Dizajnimi i perdeve me stil unikat dhe vetëm me porosi.
www.dior-ks.com
Çmimi : Me Marrëveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim