Dizajnimi dhe punim i pllakave elektronike PCB

Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 06 Pri 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Dizajnimi dhe punim i pllakave elektronike PCB

Për më shumë informata vizito
www.smarttronik.com


ose linkun
http://smarttronik.com/index.php?id_product=137&controller=product&id_lang=2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim