Dizajnojmë Web Faqe Për Biznese

Shitet nga: AE DESIGN 31 Jan 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Hapim Web – Faqe për biznesin tuaj vetëm për 200 € në vit. Jemi të specializuar sa i perket fushës së dizajnit dhe ideve kreative. Zgjero biznesin tënd dhe sjell perfitime.
Në këtë ofertë përfshijmë:

Krijimi dhe mirëmbajtja e Web faqes;
Menagjimi i përmbajtjes;
Arkivimin e faqeve;
Sigurojmë navigim të lehtë, intuitiv dhe miqesor për klientët;
Domainin dhe Hostin
Në të njejtën kohë kemi edhe ofertë 6 mujore për vetëm 120 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim