Dokumenta per LEGALIZIMIN E OBJEKTEVE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Drita-A 31 Maj 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Kompletojm te gjithe dokumentacionin e mundshem per LEGALIZIMIN e objekteve banesore dhe afariste.
Per me hollsisht kontaktoni ne :049 535 567. Urdheroni!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim