Drejtimi i dhembeve dhe nofullave

Shitet nga: Dent-Aurum 21 Sht 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Klinika dentare " Dent-Aurum " ofron keto sherbime:

-Drejtimi i dhembeve dhe nofullave
-mbjellja e dhembeve
-pastrimi dhe zbardhja e dhembeve
-ura dhe kurora nga porcelani dhe zirconi
si dhe te gjitha sherbimet tjera stomatologjike. Te gjitha keto me cmimin me te arsyeshem ne treg.


Gjindemi ne Fushe Kosove, afer Bankes Ekonomike.

Numrat kontaktues:

+377 44 209 178
+386 49 112 553 - WhatsApp

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim