ENI TERM Bejme Instalimin dhe riparimin e ngroh

Shitet nga: Nxemje Qendrore 22 Tet 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme instalimin dhe riparimin e nxemjes qendrore,

Punen e bejme ne tere territorin e Kosoves.

Punojme edhe me kompenzime me veture etj.

Instalojme:

Ngrohje me dru dhe thengjill, me pelet, me briket, me nafte, me rryme, solare etj.

Kontakt: 045/305-000 044/196-400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim