ERDE HIDROTERM-Ngrohje qendrore ujsjells kanalizim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERDE-hidroterm 03 Gsh 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
bejm shitjen montimin e ngrohjeve qendrore ujsjellsit kanalizimit sanitaris etj. si dhe riparimin e banjove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim