Elektriku

Shitet nga: elektricisti 09 Pri 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
ofroj sherbim elektrike si instalime renovime si dhe intervenime ne prishje te ndryshme ne shtepi banes apo lokale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim