Elektro City Prishtinë

Shitet nga: Elektro City Prishtine 21 Mar 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Elektro City Prishtine 045 341 241


Elektro City ka nje ekip te specializuar i cili merr persiper cdo lloj instalimi elektrik, per nevoja shtepiake apo industriale. Ne e kryejme punen ne kohe, brenda buxhetit te planifikuar dhe ne perputhje te plote me projektin, normat ligjore dhe kushtet e sigurise.

Ne besojme se puna ka vlere kur ajo kryhet mire dhe jemi te fokusuar per te realizuar me te miren e mundshme dhe per te ofruar cmimin me te arsyeshem.

Ne mund t'ju kursejme duke ju ofruar projektin apo propozuar zgjidhje teknike alternative dhe me te lira, e qe arrijne te njejtin qellim.

Ne synojme qe cdo gje te jete e lehte per ju si dhe ofrojme orar pune fleksibel. Ne diskutojme me ju per cdo projekt dhe ju ofrojme keshilla dhe sugjerime qe e permiresojne projektin

Ju ofrojm këto sherbime
* Instalime elektrike si dhe mirëmbajtjen e tyre
* Riparojm dhe instalojm të gjitha paisjet e amvisris
* Montimi dhe servisimi i gjeneratorëve deri 1000 KvA
* Instalime dhe mirëmbajtjen e ndriqimeve publike private
* Ekipet tona posedojn aparaturen moderne te detektimit te kabllove nentoksore
* Ekipet tona kanë përvoj pune 10 vjeqare

Intervenimet ne cdo kohë

Tel 045 341 241

Email - electrocityprishtine@gmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim