Elektro City Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Elektro City Prishtinë 17 Nën 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera


Elektro City Prishtine


Elektro City ka nje ekip te specializuar i cili merr persiper cdo lloj instalimi elektrik, per nevoja shtepiake apo industriale. Ne e kryejme punen ne kohe, brenda buxhetit te planifikuar dhe ne perputhje te plote me projektin, normat ligjore dhe kushtet e sigurise.

Ne besojme se puna ka vlere kur ajo kryhet mire dhe jemi te fokusuar per te realizuar me te miren e mundshme dhe per te ofruar cmimin me te arsyeshem.

Ne mund t'ju kursejme duke ju ofruar projektin apo propozuar zgjidhje teknike alternative dhe me te lira, e qe arrijne te njejtin qellim.

Ne synojme qe cdo gje te jete e lehte per ju si dhe ofrojme orar pune fleksibel. Ne diskutojme me ju per cdo projekt dhe ju ofrojme keshilla dhe sugjerime qe e permiresojne projektin
Ju ofron këto shërbime:
- Instalime elektrike si dhe mirëmbajtjen e tyre
- Riparojmë dhe instalojmë të gjitha paisjet e amvisris,
- Riparojmë dhe instalojmë të gjitha paisjet e hoteleris ,paisjet elektrike te embelsirave ,picave dhe te furrave te bukes elektrike
- Instalime dhe mirëmbajtjen e ndriqimeve publike-private

- Ekipet tona kanë përvoj pune 10 vjeqare.

Intervenime ne cdo kohe

Email ; electrocityprishtine@gmail.com

Tel : 045 341 241
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim