Flutra Webs Web Faqe Profesionale

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: www.flutra.com 17 Krr 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
www.flutra.com
Ne jemi një grup i përkushtuar dhe kreativ që e duam dizajnin dhe informatikën.
Flutra Webs qe nga viti 2010 ju ofron sherbime cilesore ne Web Faqe dhe logo dizajne.
Ekipi ynë përbëhet nga IT, Web Dizajner, Grafik Dizajner etj. Ne punojmë web faqe, logo, broshura biznesi, vizit karta, postera etj. Dhe këtë punë e bëjmë me shumë kënaqësi.
Presim bashkëpunim nga ju dhe të bindeni për shërbimet tona kualitative.

Disa nga shërbimet që Flutra Webs ofron për ju:

Web Faqe për biznesin tuaj
Mirëmbajtje të faqes
Logo Dizajne
Mirëmbajtje të faqes në Facebook etj

Ende nuk keni Web Faqe për biznesin tuaj?
Porosit Ketu>>
www.flutra.com/kontakto/
Email: info@flutra.com
Tel: +37745224515 ; +38649382639
Viber: +37745224515 ; +38649382639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim