Formatizim i kompjuterve ne shtepin tuaj

Shitet nga: PcService 07 Pri 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme formatizimin dhe servisim e kompjuterve dhe llaptopave ne shtepin tuaj ne menyre profesionale, me CD te licensuara dhe programet qe i nevoiten PC dhe programe shtes me licens qe ju nevoiten, si programe per dizajn,foto,audio,video etj.

Windows Xp - 5 euro
Windows 7 - 5 euro
Win..8.1pro - 5 euro

Nr per kontakt : 044-139-180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim