Gjirime HD me Kran Foto per Dasma Ahenge Familjare

Shitet nga: Rrahman 22 Jan 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejm foto dhe gjirime Profesionale me staf te kualifikuar per
Gjirime
kran
Fotografi
Montazh
Audio
Video
photo shutter
Bejm gjirime dhe Foto me kualitet te lart Full HD ne ter Kosoven sipas kerkeses tuaj,
Ejani dhe binduni me sherbimet tona !

Me staf te kualifikuar per gjirime dhe fotografi

Kontakt 044 804 874
049 804 874tag: kran, kamera, photoshuting , foto, photo , spot kamerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim