Grante per biznese

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AID 21 Shk 00:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Grante per biznese te vogla dhe te mesme

Shuma 5 - 20,000 EUR.

Kontaktoni.

http://aid-live.my-free.website/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim