HAP WEB FAQE BIZNESI

Shitet nga: lulzim 09 Pri 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
HAP WEB FAQE BIZNESI VETEM 200EURO

KOMPANIA TREGTO GROUP BEN HAPJEN MIRMBAJTEN E WEB FAQEVE DHE DIZAJNIMIN E TYRE SIPAS KERKESAVE TE KLIENTEVE. JEMI KOMPANI E SPECIALIZUAR ME STAF KORREKT DHE ME BESIMIN E SHUM KOMPANIVE TE MEDHA NE FUSHEN E PROGRAMIMIT. KEMI MBI 130 KOMPANI TE KONTRAKTUARA ME NE NE FUSHEN E PROGRAMIMIT
TEl: 045 929 647 049 577 774
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim