HAP WEB FAQE BIZNESI

Shitet nga: lulzim 05 Pri 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
KOMPANIA TREGTO GROUP BEN HAPJEN MIRMBAJTEN E WEB FAQEVE DHE DIZAJNIMIN E TYRE SIPAS KERKESAVE TE KLIENTEVE.

JEMI KOMPANI E SPECIALIZUAR ME STAF KORREKT DHE ME BESIMIN E SHUM KOMPANIVE TE MEDHA NE FUSHEN E PROGRAMIMIT.

KEMI MBI 130 KOMPANI TE KONTRAKTUARA ME NE NE FUSHEN E PROGRAMIMIT
TEL: 045 929 647 049 577 774
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim