HITI KAMINA - Sauna - Gur Dekorativ

Shitet nga: HITI Kamina Dje 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
-- Kamina montues, Kamina dekorativ, Kamina me ngrohje qendrore, Kamina me pelet, Biokamina, Aksesore, etj

-- Gur dekorativ mbi 50 lloje

-- Sauna


www.hiticompany.net
+377 44 571 572 / +386 49 16 16 00

www.facebook.com/hitiKamina
hiticompany@hotmail.com


Adresa: Peje, Prishtine (Qagllavice),Prizren, Ferizaj dhe Koshare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim