ISO STANDARDE, TE VLEFSHME NDERKOMBETARISHT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: General Management Consultants ShPK 28 Sht 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Konsulencë në implementimin e standardeve dhe në përgatitje për certifikim me standarde

General Management Consultants disponon me një grup ekspertësh me përvojë ndërkombëtare në konsulencë për implementimin e standardeve ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, HACCP, Halal, OHSAS 18001 e shumë standardeve tjera.
Ofrojmë konsulencë profesionale në standarde, implementim të tyre, përgatitje e ndërmjetësim për auditim dhe certifikimit.

Performanca e shërbimeve tona dallohet sidomos në formësimin e konsulencës përkitazi nevojës së ndërmarrjes, duke përshtatur shërbimin në përpikëmëri ndaj veprimtarisë dhe madhësisë së ndërmarrjes.

Cilësia e konsulencës sonë mbështet jo vetëm në përvojën shumëvjeçare profesionale të konsulentëve tanë, por edhe në përgjegjësinë e ndërmarrjes sonë për përmbushjen optimale të nevojave të klientit dhe sigurinë maksimale për vlerësim maksimal pozitiv në procesin e auditimit, shoqërim të sigurtë drejt një certifikimi të suksesshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim