Instalime Elektrike Ne Objekte Te Ulta Dhe Te Lart

Shitet nga: arti ING 10 Sht 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Ofrojm sherbime elektrike
Kryejm Instalimet Elekrike ne objekte te ndryshme
Ndriqime Personale dhe publike
Mirmbajtjen e rrjetit elektrik
Servisimin e te gjitha paisjeve eletrike
puna eshe e garantuar
Kemi qmimet me te lirat ne treg mjafton te na kontaktoni ne NR. 045 338 830ë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim