Instalime Elektrike

Shitet nga: .ARTIing 03 Tet 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Instalime Elektrike ne objekte te ulta dhe te larta

Mirmbajtje te rrjetit elektrik
Riparimin e te gjitha paisjeve elektrike
Mirmbajtjen e ndriqimit
Kryejm te gjitha sherbimet elektrike me qmimet me te lirat ne treg

045 338 830
ë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim