JONI PARKET - 044 164 047

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: JONI PARKET 11 Jan 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Punojme dhe Montojme te Gjitha Llojet e :
Parketit dhe Grryerjen .
Lminatit si dhe Riparimin e Tyre .
Punimin e Shkalleve me Parket si Dhe Laminat .

Kontakti :

Tel : 044 164 047
Viber : +4176 241 24 80
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim