Jam Psikologe dhe ofroj sherbime mjekësore

Shitet nga: Ada 13 Krr 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Jam Psikologe dhe Infermiere e diplomuar, ofroj sherbime shendetesore ne shtepit tuaja.

Punoj me seanca psikologjike terapeutike, grupore dhe individuale nga shtepija, per te gjitha fazat e zhvillimit, si per femije, te rinje e po ashtu edhe te moshes se mesme dhe pleqerise.
Punoj vetem me gjinin femrore, ndersa per femije me te dy gjinit, te cilet kane te bejne me crregullime te personalitetit, stresit dhe presionit ne pune,orientimin profesional,konfliktet martesore,te ankthit, anksiozitetit,hiperaktivitetit, temperamenteve te forta etj.

Kryesisht permiresimin e konflikteve martesore ofroj seanca speciale...

Jam e licencuar po ashtu Infermiere dhe ofroj dhenjen e terapise ne shtepituaj si: dhenjen e infuzioneve, kanulimin, inxheksioneve, matjen e tensionit, glikemise-sheqerit, pastrimin e plageve etj.


Cmimi per sherbimet infermierore eshte 5-10-15 euro ndersa per seance psikologjike eshte 11-15 euro, per seanca te vazhdueshme eshte cmimi me i volitshem.

Jetoj ne Ulpiane-Prishtine.

Nr.Konaktues ne Viber
+37745642773

Ne numer kontaktues
044117229
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim