Jjeshter i ujit dhe rrymes

Shitet nga: muhamet 25 Shk 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
jam mjehster i ujit per instaliem te ujit ,per eliminimin e te gjitha problemev qe ka te beoj me ujt
bejm hapjen e gypave t ebanjove kuzhinave etj
po ahstu mjeshter i insatliemve te rrymes e shum sendeve tjera si montim bojlera lluster shikera ora te rrymes siguresa etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim