KERKOJ PUNE!

Shitet nga: Puna 19 Pri 06:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
VEREJTE: KERKOJ PUNE E JO PUNETORE!

PRA KUSHDO QE OFRON PUNE, TE ME KONTAKTOJ.

Punet qe i kerkojme jane:

1. Mirembajtes/e shtepije dhe te femijeve
2. Pastrues/e
3. Mbikqyres/e te pleqeve
4. Roje
5. Kamarier/e
6. Banakier/e
7. Kuzhinier/e
Etj...

Ata/ato qe kane nevoje per punetore te kategorive te mesiperme apo edhe te kategorive tjera, le te me kontaktojne ketu apo ne Mob./Viber/WhatsApp: (+377) 044 116 952
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim