KLINIKA DENTARE SUEDEZE PISHTINE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Klinika Dentare Suedeze 10 Mar 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Paisje te sofistikuara dhe material nga me cilesoret ne tregun Evropian.

Stomatologu i kualifikuar ne Suedi, studime postdiplomike ne Angli.
Trajtime dhe kujdes me teknika me bashkohore.

Ne menyre qe te ofrojm nje sherbim sa me cilesor vizitat me termin. Per nje termin ju lutem na kontaktoni ne 045 836 000.
Ju mirepresim.

Ofrohen sherbimet dentare nga nje kontroll deri ne procedurat me komplekse.

https://www.facebook.com/klinikadentare.suedeze?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim