KLINIKA DENTARE SUEDEZE PRISHTINE

Shitet nga: Klinika Dentare Suedeze 24 Krr 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Pajisje te sofistikuara dhe material nga me cilesoret ne tregun Evropian.

Stomatologu i kualifikuar ne Suedi, studime pasuniverzitare ne Angli.
Trajtime dhe kujdes me teknika bashkohore.

Per nje termin ju lutem na kontaktoni ne
045 836 000.

Ju mirepresim.

Ofrohen sherbimet dentare nga nje kontroll deri ne procedurat me komplekse. Cmimet e arsyeshme.

https://www.facebook.com/klinikadentare.suedeze?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim