KURSE PËR KOMPJUTERË

Shitet nga: Shkolla për Kompjuterë Informatika Sot 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera

Organizojm 14 kurse për kompjuterë, te rregullta dhe intenzive
-eksperiencë17 vjeqare
-29 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kurset eksluzivisht praktikë

Kontaktet:

Tel: 044/213-937
E-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com
www.facebook.com/shkollainformatika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim