KURSE PËR KOMPJUTERË

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ekrem Dragusha 06 Gsh 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Organizojm 14 kurse për kompjuterë, te rregullta dhe intenzive
-eksperiencë15 vjeqare
-26 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kurset eksluzivisht praktikë

Kontaktet:

Tel: 044/213-937
E-mail: e_dragusha@hotmail.com
www.shkollainformatika.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim