Kalda per nxemje qendrore Stufa KAMINA new

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Haki Sot 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bëjmë instalimin e nxemjes qendrore dhe shitjen e kaldave (Stufave) dhe kaminave

Kalda per nxemje qendrore EnRad nga 20 kW deri 500 kw
Kamin me pelet 18 kw, 25kw dhe 35 kw.
- Radijator me garancion 10 vjeçar
-Kompakte dhe me rendiment të lartë termik
-Të prodhuara nga 20 kW deri 110 kW
-E përshtatshme për lëndë djegëse të ngurta - biomasë (dru, pelet, lignit, briket) - të lëngëta - të gazta
-Për ngrohje të hapësirave të mesme dhe për objekte të mëdha
-Dizajn i vatrës ngrohëse dhe volumi i lëndës mundëson djegie të ngadalshme dhe ekonomike
-Dyer dhe dizajn të përshtatshme për mbushje, pastrim dhe kontrollim të djegies në kalda
-Aparatura kontrolluese pë punë automatike dhe këmbyes për mbrojtje nga tejnxehja në kalda
-Dizajni i ri ofron përparësi në montim, operim dhe mirëmbajtje të lehtë
-Të testuara në 5 bar, me izolim cilësor dhe garancion 5 vjeçar
-Projektuar dhe konstruktuar sipas standardeve EN 304 - DIN 4702
nga llamarina të çelikut të cilësisë së lartë.
Kontakt:
044 447 885 (viber) - 049 273 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim