Kamera Vezhimi, me cilesi te larte

Shitet nga: Protect System 17 Gsh 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme instalimin dhe shitjen e kamerave profesionale te sigurise me kualitet shum te lart HD 720p deri 1080p Full HD kamerat jan digjitale IP Camera dhe vezhgim ne PC,Smart phone,etj ku do qe ndodheni. Bejme intalimin dhe shitjen e alarmave profesional me kualitet te lart ; Alarm kunder vjedhjes me tel pa tel (wireless) Alarm kunder zjarrit Bejme shtrirjen dhe instalimin e rrjetit te internetit ne menyr profesionale per objekte dhe biznese!!!!!! Qmimet jane shume te Volitshme !!!!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim