Kamera vezhguese

Shitet nga: instalime te kamerave 25 Nën 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
bejm montimin dhe instalimin e ip.kamerave ne gjith teritorin e kosoves ne menyr profesionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim