Kamera xhirime + Dixhej per dasma e ahengje

Shitet nga: Mmm 18 Tet 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme xhirime per dasma , bankete , ahengje etj me kamera profesionale hd , si dhe fotografime me aparate profesionale ,po ashtu bejme edhe montazhen e inqizimeve.Jemi te gatshem ne gjithe rajonin e Kosoves.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim