Karrika dhe Tavolina me qira

Shitet nga: DRITON 31 Maj 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
------Ofroj ,,, tenda ,,, ,karrika ,,, ,tavolina ne sherbim

------info ne tel : 044 545 701

------ karrikat jan 0.50 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim