Keramik Punues Krass com

Shitet nga: Fidan Krasniqi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme punimin (ngjitjen) e pllakave :

Qeramik
Granit dhe
Mermer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim