Keramik punus

Shitet nga: Learti 25 Nën 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
punojm gjitha punet me keramik granit . i rregullojm shkallt si dhe bejm izolimin e banjov e me izolim te ftoft . bejm instalimin e ujit. kanalizimit . bejm montimin e sanitaries . kemi pervoj ket perfesjon andaj ju garntojm per cilsien e punes. punojm edhe me kopenzim me vetura etj . numri kontaktus 044751790
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim